KRAKÓW

Trwaja pracę nad ustaleniem harmonogramu. Pełny terminarz podamy wkrótce. Do zobaczenia na zajęciach!! :)

SP.26 ul. Krasickiego 34

Grupa Trening #1 Trening #2
BRAK GRUPY zapraszamy na zajęcia do pozostałych szkół (SP 29 i SP 30 w pobliżu)

SP. 29 al. E. Dembowskiego 12

Grupa Trening #1 Trening #2
klasy 1-3 poniedziałek 15:10 - 16:10 czwartek 13:20 - 14:30
klasy 4-6 poniedziałek 16:10 - 17:10 czwartek 14:30 - 15:30
trener:  Grzegorz Radwan    tel. 697 689 236        

SP. 30 ul. Konfederacka 12

Grupa Trening #1 Trening #2
Klasy 1-3 środa 16.30-17.30 piątek 16.30-17.30
Klasy 4-6 środa 15.30-16.30 piątek 15.30-16.30
trener:     Łukasz Leżański       tel. 517 133 326

SP. 38 ul. Pułkownika Francesco Nullo 23

Grupa Trening #1 Trening #2
klasy 1-3 poniedziałek 15:30-17:00 czwartek 14.30-16.30
trener:  Jakub Krawczyk    tel 502 583 443

SP. 47 ul. Myśliwska 64

Grupa Trening 
grupa 1 wtorek 16.00-17.00
trener: Kinga Wilk tel. 661 917 651

SP. 66 ul. Skotnicka 86

Grupa Trening #1 Trening #2
Klasy 0-2 środa 17.00-18.00 piątek 16.15-17.15
Klasy 3-6 środa 18.00-19.00 piątek 17.15-18.15
trener: Tomasz Orlicki tel. 600 441 895
 

SP. 97 ul. Doktora Judyma 10

Grupa Trening #1 Trening #2
klasy 1-2 wtorek 16.00-17.00 czwartek 17.00-18.00
klasy 3 wtorek 17.00-18.00 czwartek 17.00-18.00
klasa 4 wtorek 17.00-18.00 czwartek 18.00-19.00
klasy 5-6 wtorek 18.00-19.00 czwartek 18.00-19.00
trener:    Grzegorz Radwan tel. 697 689 236
 

SP. 126 os. Tysiąclecia 57

Grupa Trening #1 Trening #2
klasy 1-3 poniedziałek 14.40-15.40 piątek 13.40-14.40
klasy 4-6 środa 16.30-17.30 piątek 14.40-15.40
trener:  Krzysztof Czajka    tel. 781 782 905

SP. 134 ul. Kłuszyńska 46

Grupa Trening #1 Trening #2
klasy 1-3 czwartek 12:30 - 13:30 piątek 15:15 - 16:15
klasy 4-6 czwartek 13:30 - 14:30 piatek 14:00 - 15:00
Trener:   Magdalena Radwan  tel. 606 106 994

REPREZENTACJA RADWANSPORT

Grupa Trening #1 Trening #2 Trening #3 Trening #4
2004-2005 środa 18:00 - 20:00 czwartek 16.40-18.00 piątek 17.30-19.00 sobota 11.30-13.30
  SP 29 al. Dembowskiego 12 hala K.S. Korona ul. Kalwaryjska  Gim. 23 ul. Lipińskiego 2 SP 66 ul. Skotnicka 86
  Paweł Przybyła (tel. 534 905 669)     do 26.11.2016
         
2005-2006 sobota 9.30-11.30      
2007-2008 sobota 11.30-13.00      
  SP 66 ul. Skotnicka 86 Tomasz Orlicki (tel. 600 441 895)    

JUDO

Grupa Trening #1 Trening #2
SP 97    
klasy 1-3 środa 17.00-18.00 piątek 17.00-18.00
klasy 4-6 środa 18.00-19.00 piątek 18.00-19.00
FILIA SP 97    
  środa 15.40-16.40 piątek 15.40-16.40
trener Sebastian Serwiński tel.604 409 625

 

STALOWA WOLA

SP. 1 ul. R. Dmowskiego 9 

Grupa Trening #1 Trening #2
  Poniedziałek 15.00-16.00  Piątek 17.00-18.00
       ul. Dmowskiego 9 hala MOSiR
trener Rafał Partyka  tel. 502 449 940

SP. 5 ul. Energetyków 18 

Grupa Trening #1 Trening #2
     
   

SP. 12 ul. J. Poniatowskiego 55

Grupa Trening #1 Trening #2
  Wtorek 14.05-15.05 Czwartek 14.30-15.30
trener  Rafał Partyka  tel. 502 449 940