Świnna Poręba 2017 [relacja]

  • 24-06-2017

GALERIA ZDJĘĆ

 

DZIEŃ 5

Dzisiejszy dzień to z pewnosćią największa atrakcja na obozie. Z samego rana udaliśmy się do EnergyLandii, w której spędziliśmy niemal cały dzień. Zarówno najmłodsi jak i najstarski łącznie z trenerami znaleźli dla siebie wiele atrakcji;) 
Pozwoliliśmy sobie również na małe oszustwa względem jedzenia, więc każdy spróbował przynajmniej frytek i lemoniady:) W drodze powrotnej obozowicze ucięli sobie krótką drzemkę odpoczywająć przed wieczornymi zajęciami. 

Po kolacji większość uczestników udała się na trening z Panem Grześkiem, natomiast młodsi i bardziej zmęczeni całodzienną wycieczką sportowcy oglądają właśnie film,prawdziwy klasyk: Kevin sam w domu! 

Już jutro przedostatni dzień obozu i mianowanie na RadwanSportowca! 

Przypominamy, że planowany przyjazd w piątek do Krakowa to godzina 12.00.

DZIEŃ 4

Za nami Igrzyska sportowe !  Dziś popoludniu wszyscy rywalizowaliśmy w konkurencjach sprawnościowych niczym prawdziwi sportowcy na igrzyskach olimpijskich. Nasi podopieczni mogli sprawdzić się  w takich konkurencjach jak: Rzut piłką tenisową i lekarską, bieg na 300 m, bieg na 60 m, sprawdzian mięśni brzucha, skok w dal oraz "spacer z materacem". Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, a ogłoszenie wyników pod koniec obozu. Oczywiśćie klasyfikacja sporządzona będzie w odpowiednich kategoriach wiekowych.

Przed nami już tylko kino, a następnie odpoczynek przed jutrzejszym wyjazdem do Energylandii! W związku z wyjazdem prosimy w dniu jutrzejszym o wyrozumiałośc, ponieważ może opóźnić się nieco godzina rozmowy z rodzicami.

DZIEŃ 3

Nowy tydzień rozpoczęliśmy z rewelacyjną pogodą. Dziś pierwszy dzień "mixów" czyli zmian grup treningowych pod kątem dyscypliny. I tak część koszykarzy grała w siatkówkę i trenowała judo, natomiast siatkarze i judocy ćwiczyli kozłowanie i rzuty do kosza. Oczywiście trenowaliśmy również ze swoimi trenerami :) 

Dziś wieczór zamiast zajęć integracyjnych oraz gier i zabaw zorganizowana została obozowa dysktoteka. Z pewnością była to większa atrakcja dla młodszych uczestników, którzy zaskoczyli ubiorem, umiejętnościami tanecznymi oraz znajmością muzycznych hitów.

W dniu jutrzejszym Olimpiada sportowa! 

Rodzicom przypominamy , że telefonować do dzieci można w godzinach 14.30-14.50, Pozdrawiamy!

DZIEŃ 2

Niedziela rozpoczęła się dla naszych zawodników dość wcześnie bo "ranne ptaszki" wstały już przed godziną 6.00. Widać, aż tak nie mogli doczekać się treningów;)

Przed południem uczestniczyliśmy we mszy świętej oraz rysowaliśmy plakaty na drzwi każdego pokoju, za które na koniec będą przydzielane nagrody. Popołudniowe treningi odbywały się w grupach, a wieczorem gry na świeżym powietrzu.

Atrakcją dnia dzisiejszego było oczywiście wyjście do sklepu:)  Już jutro dalsza część treningów, a także wieczorna dyskoteka, której doczekać nie mogą się najmłodsi uczestnicy!

 

DZIEŃ 1

Ruszyliśmy! Dziś rano wyjechaliśmy na pierwszy obóz w tym roku! Zdecydowanie najliczniejszy, ponieważ niemalże 80 osobowa drużyna RadwanSportowa zameldowała się w SP w Świnnej Porębie.

Po przyjeździe i rozpakowaniu się w pokojach zwiedziliśmy teren ośrodka, a kolejno udaliśmy się na pyszny obiad :) Po krótkim odpoczynku uczestnicy zostali podzieleni na grupy oraz zapoznali się z regulaminami i zasadami panującymi na obozie.

W dniu dzisiejszym uczestnicy wzięli udział w dwóch treningach. Pierwszy popołudniowy w swoich grupach oraz drugi, podczas któego wszyscy wspólnie bawiliśmy się na świeżym powietrzu poznając się nawzajem.

Już jutro pierwszy "pełny" dzień obozu i mamy nadzieję równie piękna pogoda! 

Komentarze

Kontakt

Pozostałe aktualności

Gdańsk 2017 [relacja] więcej... 26-06-2017

Dzień Dziecka RadwanSport w Tauron Arenie więcej... 12-06-2017

KONKURS! więcej... 31-05-2017

LATO 2017 więcej... 31-05-2017

Rozgrywki Chłopców zakończone! więcej... 29-05-2017